Uitslagen

Dogshow Eindhoven 2 -2-2019 Keurmeester: Dhr. J.F. Vanaken (BE)
Jeugdklas teef Ragus Jump the Moon 1U. CAC. BOB
Puppyklas reu Nixline Brighth Daiz Glow belovend
Eindhoven Int Dogshow 2 tot 4-2- 2019 keurmeester Mrs L.Cox
Puppyklas reu Kreatin Extra Time 1 U – VB en Beste Baby
Puppyklas reu Ezhik Kind Troll 1 Belovend
Tussenklas teef Precious of the Ash Mountain ZG
 
Martinidogshow 1-3-2019 Keurmeester: Dhr. H. Tonkson-Hoit
Jeugdklas Teef Rages Jump the Moon 1U CAC, BOB, beste jeugd
Jeugdklas Teef Deep Creek’s Alcatraz Island 2 U, Res.CAC
Martinidogshow 3-3-2019 Keurmeester: Mw. Maite Conzalbo Lorenzo
Jeugdklas Teef Deep Creek’x Alcatraz Island 3U
Jeugdklas Teef Ragus Jump The Moon 1U, CAC, BOB, beste jeugd
Jeugdklas Teef Zefirka V Shokolade 2U, RES.CAC
Int. Rashondententoonstelling KV Rijnland 23-3-2019 Keurmeester: J. Schepers
Jeugdklas Reu Nixline Bright Daiz Glow 1U. CAC.beste jeugd
Jeugdklas Teef Deep Creek’s Alcatraz Island 1U. CAC. BOB
Zwolle IJsselshow 6-4-2019 Keurmeester Mieke Jansen-Kalshoven
Jeugdklas Teef Deep Creek’s Alcatraz Island 1U. Res CAC
Kampioensklasse Lotcheck Love Button 1U CAC CACIB
Hanzeshow Zwolle 7-4-2019 Keurmeester: Dhr. W. Willens
Jeugdklas teef Deep Creek’s Alcatraz Island 1U. CAC Beste Junior
Pinkstershow Venray 10-6-2019   Keurmeester: Jo Schepers
Jeugdklas teef Lady Infinity from Fa-Joo’s Home 1U. CAC. BOB
Puppyklas reu Nixline Brighth Daiz Glow belovend
Limburgia Hondenshow Echt 7-7-2019 Keurmeester Dhr J.de Cuyper
Jeugklas teef Lady Infinity from Fa-Joo’s Home 1U. CAC BOB
Hondententoonstelling Rotterdam 25-8-2019 Keurmeester Mw C. Kok – v.d. Horst
Jeugdklas Teef Lady Infinity from Fa-Joo’s Home 1U. CAC BOB
Dogshow Bleiswijk 2 -11-2019 Keurmeester Mw. G. Ruiten-Hajnova
Kampioensklas reu Denar Zamlicze 1U CAC CACIB beste reu
Jeugdklas teef Dignpop Desire from Ashprey 1UCAC BOB
Jeugdklas teef Repkina Vnunchka Iz Plushevih Snov 3 ZG
Jeugdklas teef Rustically’s Black Jewel 2 U
Open klas teef Ekki Ulichia 1U RES CAC CACIB
Dogshow Bleiswijk 3 -11-2019 Keurmeester Mw. K.Butrimova
Kampioensklas reu Denar Zamlicze 1U CAC CACIB beste reu
Jeugdklas teef Repkina Vnunchka Iz Plushevih Snov 2U
Jeugdklas teef Rustically’s Black Jewel 1U CAC BOB
Open klas teef Ekki Ulichia 1U RES CAC CACIB
KCM NNTC Zutphen 10-11-2019 keurmeester Mw Ilse Freerksen
Puppyklas teef Wiep Roparulodge 1 VB beste pup
Puppyklas teef Stoppelhopser Bramble 2 VB
Jeugdklas reu Dignpop Damian from Asprey 1U res CAC
Jeugdklas reu Kreatin Extra Time 1U Beste reu – BOB CAC
Jeugdklas teef Rustcally’s Black Jewel 1U CAC
Jeugdklas teef Dignpop Desire from Asprey 2 U
Tussenklas teef Ragus Jump the Moon 1 ZG
Openklas teef Belleville Last Walz 1U
Openklas teef Stoppelhopser Xelia 2 ZG
Openklas teef Drwina Zamlicze 3 ZG
Fokkerklas teef Deep Creek’s Alcatraz Island 1 U
Fokkersklas teef Stoppelhopser Xaiana 2 U
Kampioensklas teef Deep Creek’s Olympic Peninsula 1 U
Kampioensklas teef Stoppelhopser Vina 2U
Veteranenklas teef Deep Creek’s Nightmute 1 U
Fokkersklas teef Deep Creek’s Alcatraz Island 1U
Fokkersklas teef Deep Creek’s Olympic Peninsula
Fokkersklas teef Deep Creek’s Nightmute
Beste Veteraan Deep Creek’s Nightmute 1 U
Beste zelfgefokte reu Dignpop Damian from Asprey
Beste zelfgefokte teef Rustcally’s Black Jewel
Kerst Winnershow 21-12-2019 Keurmeester Torsten Himmrich (DE)
Jeugdklas reu Dignpop Damian From Asprey 1U Reserve CAC
Jeugdklas reu Jaeva Jumping Bean (RU) 2 ZG
Openklas reu Kreatin Extra Time 1U CAC CACIB
Jeugdklas teef Dignpop Desire from Ashprey 2 U Res CAC
Jeugdklas teef Repkina Vnuchka Iz Plushevih Snov 3 ZG
Jeugdklas teef Rustically’s Black Jewel 1 U beste junior best opp sex
Tussenklas teef Deep Creek’s Alcatrax Island 1 ZG

 

2e Meierijshow 5 augustus 2018 Keurmeester: L. De Ridder
Jeugdklas teef Zefirka v. Shokolade 1U, CAC, BOB
1e Brabantcup 4 augustus 2018 Keurmeester: J.F. Vanaken
Jeugdklas teef Zefirka v. Shokolade 1U, CAC, BOB
 
St. Hond. TT. Rotterdam 8-9-2018 Keurmeester: Mw. Collette Muldoon (IE)
Jeugdklas teef Zerfika v. Chocoladi 1U, CAC,BOB
Kampioensclubmatch NNTC Zutphen 11 november 2018 keurmeester
Puppyklas reu SIR 1VB
Puppyklas teef Rangus Jump The Moon Beste Pup
Puppyklas teef Lady Infinity From Fra-Joo’s Home 2 VB
Puppyklas teef Angel Lucky Star Ropuralodge 3 VB
Puppyklas teef Fryga Ulicha 4 VB
Jeugdklas reu Kreatin Extra Time 1U Res. Beste reu
Openklas reu Lion King v. Relo’s Love 1U Beste reu – BOB
Openklas reu Lord Gibson From Ja-Joo’s Home 2 ZG
Openklas reu Stoppelhopser Titus 3 ZG
 Fokkersklas reu Blacky van ‘t Buscushof 1 ZG
Veteranenklas reu Dysonman Zamlicze 1 U en Beste Veteraan en zelfgefokte reu
Jeugdklas teef Rustcally’s Girl Power 1U en Beste teef
Jeugdklas teef Bella van t Buscushof 2 ZG
Jeugdklas teef Dalia Zamlicze 3 ZG
Jeugdklas teef Deep Creek’s Alcatraz Island 4ZG
Tussenklas teef Derka Zamlicze 1 ZG
Tussenklas teef Stoppelhopser Xaiana 2 ZG
Tussenklas teef Drwina Zamlicze 3 G
Openklas teef Baileys Vertragus 1 ZG
Openklas teef Stoppelhopser Willow 2 ZG
Openklas teef Windemers Wikckie 3 ZG
Openklas teef Stoppelhopser Xelia 4 ZG
Openklas teef Belleville Last Walz ZG
Fokkerklas teef Sterre van t Buscushof 1 ZG
Fokkersklas teef Stoppelhopser Winnie 2 ZG
Kampioensklas teef Stoppelhopser Vina 1U Res. Beste Teef en Beste Zelfgefokte Teef
Veteranenklas teef Noria from a little ginger 1 ZG
Veteranenklas teef Jodie van t Buscushof 2 ZG
Veteranenklas teef Deep Creek’s Nightmute 3 ZG
Koppelklas teef Blacky van t Buscushof 1
Koppelklas teef Jodie van t Buscufhof
Fokkerijklas Stoppelhopser Titus, 1
Fokkerijklas Stoppelhopser Xaiana
Fokkerijklas Stoppelhopser Willow
Fokkerijklas Stoppelhopser Winnie
Fokkerijklas Stoppelhopser Vina
Fokkerijklas Blacky Van t Buscushof 2
Fokkerijklas Sterre van t Buscushof
Fokkerijklas Jodie van t Buscushof

 

Martinidogshow 3 maart 2018 Keurmeester: dhr F. la Rocca
Jeugdklas reu Ezhik Kind Troll G

 

Martinidogshow  4 maart 2018 Keurmeester: dhr D. Manton
Jeugdklas reu Ezhik Kind Troll 1U, CAC, BOB

 

Int. Rashondentent. Kyn. ver. Rijnland 18 maart 2018 Keurmeester: Mw. S. Lepasaar
Kampioensklas teef Dignpop Polaris 1U, CAC, BOB
Jeugdklas reu Ezhik Kind Troll 1U, CAC

 

Dogshow Goes 31 maart 2018 Keurmeester: Mw. M. Bailey
Jeugdklas reu Ezhik Kind Troll 1U, CAC, BOB
Jeugdklas reu Van “t Buscushof Blacky 2U, Res. CAC

 

De Utrecht 15 april 2018 Keurmeester: Mw. G.M. van Stuivenberg-Bulters
Puppyklas reu Kreatin Extra Time 1 VB
Kampioensklas teef Xenia Gucia Vertragus 1U, CAC, CACIB, BOB

 

Pinkstershow Arnhem 20 mei 2018 Keurmeester: Mw. Y.C.S. van de Bogert
Jeugdklas reu Kreatin Extra Time 1U, CAC,BOB
Kampioensklas teef Xenia Gucia Vertragus 1U, CAC, CACIB

 

Dogshow De Baronie 9 juni 2018 Keurmeester: Dhr. T. Himmrich
Jeugdklas reu Kreatin Extra Time 1U, CAC, BOB